Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eurovizion"

(Intervistë) Bora Kokëdhima: Eurovizioni ka qenë shumë i vështirë. Kemi punuar pa ekip

    (Intervistë) Bora Kokëdhima: Eurovizioni ka qenë shumë i vështirë. Kemi punuar pa ekip

Si kurrë më parë, këtë vit, ndër gjërat që u diskutuan më shumë në lidhje me prezencën dhe performancën e Eneda Tarifës në Eurovizion, ishin veshjet e saj: ajo e

Lexo me Shume

“Eurovision”-i pritet të kthehet në “Worldvision”?

    “Eurovision”-i pritet të kthehet në “Worldvision”?

Për herë të parë në historinë e Eurovizionit, ky i fundit do të shfaqet edhe në kanalin kombëtar televiziv në Amerikë. Arsyeja është performanca speciale e Justin Timberlake, që është

Lexo me Shume

Rozana Radi: “Eneda Tarifa në litar”

    Rozana Radi: “Eneda Tarifa në litar”

Një video e përfaqësueses sonë në Eurovizion për vitin 2016, Eneda Taifa, ka shkaktuar reagimin e publikut dhe të kolegëve të saj, të ndarë në klane të ndryshme. Disa e

Lexo me Shume