Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "eurovision"

Australia, pretendente për të fituar Eurovizionin, por…ka një problem

    Australia, pretendente për të fituar Eurovizionin, por…ka një problem

Finalja e kompeticionit europian, Eurosong 2016, është pas pak orësh dhe të gjitha vendet finaliste po “dridhen”, ndërsa presin të mësojnë se cili do ta marrë trofeun me vete në

Lexo me Shume

(Video) Përfaqësuesi i Rusisë në Eurovizion humb ndjenjat në skenë. Shkak, stresi dhe mbingarkesa

    (Video) Përfaqësuesi i Rusisë në Eurovizion humb ndjenjat në skenë. Shkak, stresi dhe mbingarkesa

Ky është momenti që ka tronditur të gjithë pjesëmarrësit në eveniment, pasi këngëtari, i cili duhej të fillonte performancën, ka rënë në tokë, duke humbur ndjenjat. Bëhet fjalë për përfaqësuesin

Lexo me Shume