Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eurovision Song Contest"

Eurovision Song Contest – Polemika rreth triumfit të këngës ukrainase

    Eurovision Song Contest – Polemika rreth triumfit të këngës ukrainase

Ukraina i ka suprizuar të gjithë pikërisht në momentin kur mendohej se Rusia apo Australia do të ishin fituesit e Eurovizionit për vitin 2016! Efekti i performancës së Rusisë dhe

Lexo me Shume