Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eurosport"

Ja notat e futbollistëve për ndeshjen e djeshme! Më i vlerësuari është…

    Ja notat e futbollistëve për ndeshjen e djeshme! Më i vlerësuari është…

Fitorja në përballjen e djeshme kundër Kombëtares së Rumanisë shënoi jo vetëm një faqe të paharrueshme në historinë e futbollit shqiptar, por mahniti të gjithë Europën. Mjaftoi 1 gol i

Lexo me Shume