Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Europa League"

Hidhet shorti i Europa League, ja skuadrat e ndara në 12 grupe

Hidhet shorti i Europa League, ja skuadrat e ndara në 12 grupe

Shorti i Europa League për sezonin e ri 2016-2017, është hedhur sot në Monako. Bëhet fjalë për 48 skuadra të ndara në 12 grupe. Hedhja e këtij shorti vjen një

Lexo me Shume

Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

    Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

A do ta besonit po të thoshim se mund të gjenim një lidhje mes Klopp & Flop, përveç rimës? Sigurisht që nuk i vë askush në dyshim karizmën, cilësitë dhe

Lexo me Shume

Të gjithë do të munden të ndjekin finalet e Champions dhe Europa League falas! Ja se ku…

    Të gjithë do të munden të ndjekin finalet e Champions dhe Europa League falas! Ja se ku…

Transmetimi i ndeshjeve të dy kompeticioneve të futbollit tepër të ndjekura si Champions dhe Europa League janë kthyer në “mollë sherri” midis televizioneve të ndryshme, të cilat garojnë për marrjen

Lexo me Shume

Sot, shorti i Champions League dhe i Europa League – Priten përballje ‘titanësh’

    Sot, shorti i Champions League dhe i Europa League – Priten përballje ‘titanësh’

Një paradite e rëndësishme për futbollin europian kjo e sotmja, duke qenë se në orën 12.00 në Nyon do të hidhet shorti për gjysmëfinalet e Champions Laeague (fazë e cila

Lexo me Shume