Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "EuroMillions"

E rrallë! Fitoi 148 milionë stërlina, por ankohet se humbi lumturinë

    E rrallë! Fitoi 148 milionë stërlina, por ankohet se humbi lumturinë

Ndodh edhe kështu! Gillian Bayford, 43-vjeçarja e cila në gusht të vitit 2012 fitoi plot 148 milionë stërlina nga lotaria “EuroMillions”, shprehet se këto para i kanë shkaktuar veç pakënaqësi.

Lexo me Shume