Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Euro2016"

(Video) Shihni se si huliganët rusë terrorizojnë njerëzit e Marsejës

    (Video) Shihni se si huliganët rusë terrorizojnë njerëzit e Marsejës

Sporti, sidomos futbolli, zakonisht i bën njerëzit bashkë për t’u argëtuar, por ndeshja midis përfaqësueseve të Rusisë dhe Anglisë nuk kishte të bënte fare as me të bërin bashkë të

Lexo me Shume

Revoltohet Antonio Conte. Nainggolan ‘zbulon’ kontaktet mes tyre

    Revoltohet Antonio Conte. Nainggolan ‘zbulon’ kontaktet mes tyre

Trajneri i kombëtares italiane Antonio Conte, i cili është në prag të ndeshjes së parë për Euro 2016 kundër Belgjikës, është shprehur i nervozuar përsa i përket fjalëve të Radja

Lexo me Shume