Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ethet e se premtes mbrema"

Çfarë e bën nostalgjike Elvana Gjatën?

    Çfarë e bën nostalgjike Elvana Gjatën?

Këngëtarja Elvana Gjata ka postuar në “Instagram” një video nga konkursi që do shërbente si fillimi i një karriere të gjatë e të suksesshme muzikore për të. Vetëm 15 vjeç,

Lexo me Shume