Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Estela Ujka"

Femra të famshme që kanë guxuar…

Femra të famshme që kanë guxuar…

Për guximin e femrave është folur gjatë në histori. Ndoshta jo në përmasat e heroinave por me një vetbesim dhe guxim padyshim të madh, këto femra kanë eksperimentuar me flokët

Lexo me Shume

Këshilla mode prej 5 bloggere-ve shqiptare

Këshilla mode prej 5 bloggere-ve shqiptare

Vera po vjen dhe bashkë me verën po vijnë edhe trendet e reja. Çdo ditë shohim në pasarela mode, dyqane dhe faqe online veshje pa fund, që na e “bëjnë

Lexo me Shume