Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Esktradim"

Erdogan: Turqia kapi një prej sulmuesve të Brukselit, por Belgjika e liroi

    Erdogan: Turqia kapi një prej sulmuesve të Brukselit, por Belgjika e liroi

Në një deklaratë të bërë ditën e sotme, Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka bërë me dije se një ndër organizatorët e sulmeve terroriste në Bruksel ishte ekstraduar nga

Lexo me Shume