Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eskorta"

Aksidentohet ministri Bushati, policia fsheh ngjarjen

    Aksidentohet ministri Bushati, policia fsheh ngjarjen

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati dhe eskorta e tij janë aksidentuar përgjatë Rrugës së Kombit. Lajmi është bërë i ditur nga deputetja e PD-së, Albina Deda, ndërkohë që aksidenti është

Lexo me Shume