Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ervin Salianji"

(Video) PD denoncon – Salianji: Ja droga që mbillet me ‘bekimin’ e Saimir Tahirit

(Video) PD denoncon – Salianji: Ja droga që mbillet me ‘bekimin’ e Saimir Tahirit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Ashtu si vet kryetari i opozitës Lulzim Basha lajmëroi vetëm 1 orë më parë, nëpërmjet një njoftimi për shtyp Partia Demokratike

Lexo me Shume