Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Erseke"

Policia e Shtetit superoperacion sekret në Ersekë, dyshime për infiltrimin e efektivëve lokalë në trafikun e drogës

    Policia e Shtetit superoperacion sekret në Ersekë, dyshime për infiltrimin e efektivëve lokalë në trafikun e drogës

Një operacion antidrogë i realizuar me bashkëpunimin e Prokurorisë, SHCBA (Shërbimi Çështjeve të Brendshme Administrative), Forcave të Ndërhyrjes së Shpejt (FNSH) dhe Drejtorisë së Policisë Korçë ka zbuluar dhe asgjësuar

Lexo me Shume

Plagosen me armë dy vëllezër në Ersekë, largohet autori

    Plagosen me armë dy vëllezër në Ersekë, largohet autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Ersekë, ku kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Burime të policisë bënë me dije se ngjarja ka ndodhur në malin

Lexo me Shume