Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eros Ramazzotti"

Eros Ramazzotti, dedikim së bijës: 5 vite dashuri në një botë të degraduar…

    Eros Ramazzotti, dedikim së bijës: 5 vite dashuri në një botë të degraduar…

Këngëtari italian Eros Ramazzotti ka menduar të ndajë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram lumturinë për ditëlindjen e vajzës së tij, Raffaela Maria. “Raffaela Maria, duket si sot,

Lexo me Shume