Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ermonela Jaho"

(Intervistë) Ardi Asllani: “Si ndihem kur vesh diva të vërteta…”

(Intervistë) Ardi Asllani: “Si ndihem kur vesh diva të vërteta…”

Pak ditë më parë, sopranoja e njohur Ermonela Jaho ka dhënë një koncert në Francë. Përveç zërit të mrekullueshëm, nuk mund të lihej pa u vënë re paraqitja në skenë.

Lexo me Shume

Ermonela Jaho, fituese e çmimit të madh ndërkombëtar të muzikës lirike

    Ermonela Jaho, fituese e çmimit të madh ndërkombëtar të muzikës lirike

Sopranoja e mirënjohur shqiptare Ermonela Jaho është shpallur fituese e çmimit të madh të muzikës lirike. Çmimi u shpall gjatë ceremonisë “Opera Awards”, e cila u mbajt në teatrin e

Lexo me Shume