Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ermal Mamaqi"

Kush e fitoi “duelin” e të shtunës mbrëma, Arbana apo Ermali?

    Kush e fitoi “duelin” e të shtunës mbrëma, Arbana apo Ermali?

Programi televiziv “Dua të të bëj të lumtur” nën drejtimin e moderatores së njohur Arbana Osmani, është komentuar nëpër mediat sociale ende pa nisur. Në postime të ndryshme, “kundërshtari” i

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi, Arbanës: Vonohu dhe içik, mos ma merr audiencën

    Ermal Mamaqi, Arbanës: Vonohu dhe içik, mos ma merr audiencën

Arbana Osmani, e cila do të vijë së shpejti në ekranin e Top Channel me “Dua të të bëj të lumtur”, ka postuar pak më parë në Instagram një foto

Lexo me Shume

Arsyeja që emocionoi Amin këtë mëngjes

    Arsyeja që emocionoi Amin këtë mëngjes

Sapo kemi hyrë në muajin e parë të vjeshtës dhe për disa fëmijë sot ishte dita e parë e kopshtit. Një nga vogëlushët që ka hyrë në kopsht për herë

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi: Akoma nuk ndriçohet ai rrethrrotullim. Edhe sa duhet të vdesin?

    Ermal Mamaqi: Akoma nuk ndriçohet ai rrethrrotullim. Edhe sa duhet të vdesin?

  Ermal Mamaqi i rikthehet aksidentit të rëndë që pësoi pak javë më parë, rast për të cilin u shpreh se “ia falën jetën për së dyti”! Por këtë herë

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Ja kush do ta zëvendësojë Ermal Mamaqin në “Digitalb”

    (Ekskluzive) Ja kush do ta zëvendësojë Ermal Mamaqin në “Digitalb”

Lajmi i bujshëm i largimit të Ermal Mamaqit nga kanali “T” i “Digitalb” për të nisur një aventurë të re në televizionin “Klan” i habiti të gjithë. Por ndërkohë që

Lexo me Shume

Aksidenti i Ermal Mamaqit, reagon Policia e Kosovës: Nuk ishte shkak mungesa e sinjalistikës

    Aksidenti i Ermal Mamaqit, reagon Policia e Kosovës: Nuk ishte shkak mungesa e sinjalistikës

Një ditë pas lajmit se këngëtari dhe moderatori Ermal Mamaqi ishte aksidentuar në aksin Ferizaj-Shkup, ku sipas tij shkak ishte bërë mungesa e sinjalistikës rrugore, ka reaguar Policia e Kosovës.

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi: Aktorja e “Portokalli”-së më mban peng me një video intime

    Ermal Mamaqi: Aktorja e “Portokalli”-së më mban peng me një video intime

Hapja e lokalit “Padam” në Tiranë mbrëmjen e djeshme, tashmë nën drejtimin e Alba Frangajt, mblodhi shumë personazhe VIP, nga bota e televizionit, muzikës, aktrimit etj. Mes tyre ishte dhe

Lexo me Shume

(Intervistë) 6 ditë ME Ermalin

    (Intervistë) 6 ditë ME Ermalin

Çdo të premte jemi mësuar të shohim personazhe të njohur në studion e Ermal Mamaqit në “6 ditë pa Ermalin”. Batutave me spec apo pyetjeve tejet personale të bëra në

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi i mashtron të gjithë!

Ermal Mamaqi i mashtron të gjithë!

Ai njihet për batutat dhe humorin aq sa është tepër e vështirë të arrish të bësh dallimin se kur Ermal

Lexo me Shume

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

  Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

Reperi Noizy ishte i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, ku edhe foli për të kaluarën e tij në

Lexo me Shume