Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Erion Brace"

Tallja në Instagram, Braçe: Ta dija që e kishte Berisha, përgjigjja do të ishte më e rëndë

    Tallja në Instagram, Braçe: Ta dija që e kishte Berisha, përgjigjja do të ishte më e rëndë

Deputeti socialist Erion Braçe ka reaguar lidhur me një postim ofendues që i është bërë në Instagram nga administratori i një faqeje, i cili përgjigjen e Braçes ia ka dërguar

Lexo me Shume

Pas Palokës, Roland Keta tenton të qëllojë Braçen

    Pas Palokës, Roland Keta tenton të qëllojë Braçen

Në një kaos total pas tentativave të deputetit Paloka për të qëlluar Erion Braçen, Kuvendi ka nisur sërisht punimet për rendin e ditës por kjo nuk ka bërë që tensionet

Lexo me Shume

Paloka tenton të qëllojë Braçen, ndërhyn Garda

    Paloka tenton të qëllojë Braçen, ndërhyn Garda

Po vazhdon seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë, ku janë nxehur gjakrat nëpërmjet dy palëve politike. Pa kamera dhe mikrofona, ka ndodhur një sherr midis Erion Braçes dhe Arben Ristanit.

Lexo me Shume