Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Erik Thohir"

Inter me një pronar të ri?

    Inter me një pronar të ri?

Inter gati të ndryshojë sërish pronarë. Erick Thohir, ai që sot ndodhet në krye të klubit dhe grupi “Suning” kanë arritur marrëveshjen për të transferuar në grupin kinez shumicën e

Lexo me Shume