Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ergys Lubonja"

“Top Awards”, pse u la jashtë Genta Ismajli

“Top Awards”, pse u la jashtë Genta Ismajli

Është mbajtur sot konferenca e parë për shtyp nga organizatorët e “Top Awards”: Lori Hoxha, Ledion Liço, Alban Male, Ergys Lubonja dhe Melsi Qirici, të cilët kanë dhënë një informacion më

Lexo me Shume