Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ergi dini"

Ergi, na le… pa frymë!

    Ergi, na le… pa frymë!

Nga Suada Daci Na ndodh shpesh edhe ne gazetarëve të afeksionohemi dhe të krijojmë marrëdhënie të afërta me personazhet publike. Me Ergin ishte ndryshe, ishte një shkodran i ftohtë, i

Lexo me Shume