Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Era Rusi"

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

U bë ‘rutina’ e shumë teleshikuesve: mbrëmja e së hënës i përkiste “Your Face Sounds Familiar”! Spektakël i cili sonte në mbrëmje ka edhe puntatën e tij të fundit. Mendimi

Lexo me Shume