Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Era Istrefi"

Pas suksesit të “Bon bon”, Era Istrefi xhiron një tjetër video në Brezovicë

    Pas suksesit të “Bon bon”, Era Istrefi xhiron një tjetër video në Brezovicë

Këngëtarja kosovare Era Istrefi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një video në Brezovicë. Kujtojmë se ky destinacion turistik është vendi ku u xhirua videoklipi që do t’i

Lexo me Shume

(Video) Era Istrefi i këndon një personi të veçantë

    (Video) Era Istrefi i këndon një personi të veçantë

Kohët e fundit e kemi parë Erën të udhëtojë shpesh për sa i përket angazhimeve të saj në muzikë dhe ftesave ne televizione apo radio të njohura në vende të

Lexo me Shume

Era feston 100 milionët e parë!

    Era feston 100 milionët e parë!

100 milionë herë “Bonbon”! Këngëtarja Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale kënaqësinë e arritjes së 100 milionë klikimeve në Youtube të këngës së saj ndërkombëtarisht

Lexo me Shume

Era Istrefi, gati për të çmendur New York-un

Era Istrefi, gati për të çmendur New  York-un

  Pas performancës të premten mbrëma në Top Music Awards, Era Istrefi mesa duket nuk e njeh fjalën “pushim”. Ashtu siç edhe pati lajmëruar më parë, ajo ndodhet në New

Lexo me Shume

(Video) Më në fund do të kuptoni se çfarë thotë Era te “Bon Bon”

(Video) Më në fund do të kuptoni se çfarë thotë Era te “Bon Bon”

Tashmë bëhuni gati të mësoni të gjithë tekstin e “Bon Bon”-it përmendësh dhe jo vetëm “Unë jom Era”. Drin Gashi, një i ri nga Kosova, ka bërë “të pamundurën, të

Lexo me Shume

Franca , “shënjestra” e radhës e Era Istrefit

    Franca , “shënjestra” e radhës e Era Istrefit

  Pas performancës në Gjermani në televizionin “Pro 7”, Era Istrefi ka qenë e ftuar në Francë në radio NRJ. Në vende të ndryshme të Europës, “Bon Bon” nuk është

Lexo me Shume

(Video) Era Istrefi tregon se di të këndojë “live”

(Video) Era Istrefi tregon se di të këndojë “live”

Era Istrefi është bërë kryeqendra e lajmeve rozë muajt e fundit për shkak të kontratës së saj me kompaninë gjigante “Sony”. Ky lajm i ka gëzuar pamasë shqiptarët, pasi është

Lexo me Shume

Era Istrefi (Sony) VS Eneda Tarifa (Eurosong)

    Era Istrefi (Sony) VS Eneda Tarifa (Eurosong)

Pak ditë na ndajnë nga gjysmëfinalja e parë e festivalit europian të këngës, Eurosong, ku Shqipëria përfaqësohet me këngën “Fairytale” të Eneda Tarifës. Ndërkohë, teksa presim performancën e Enedës, Era

Lexo me Shume

“Bon Bon” i Erës tani serbisht dhe tallava

  “Bon Bon” i Erës tani serbisht dhe tallava

Kënga “Bon Bon” e Era Istrefit është publikuar tashmë edhe nga një këngëtare serbe. Ana Petrovic e ka sjellë në

Lexo me Shume

Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

  Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

Tashmë e dinë të gjithë se fama e Era Istrefit është përhapur kudo në Europë. Këtë gjë e dëshmon edhe

Lexo me Shume

Kur ministri është fans i yti… Era Istrefi, më lart se Justin Bieber

  Kur ministri është fans i yti… Era Istrefi, më lart se Justin Bieber

Era Istrefi është duke bërë hapa të mëdha në karrierën e saj muzikore.  Së fundmi, kënga e Erës, “Bon Bon”,

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicki Minaj? Trillim i mediave!

  (Ekskluzive) Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicki Minaj? Trillim i mediave!

Ditët e fundit është shkruar në shumë media për një bashkëpunim mes këngëtares Era Istrefi dhe yllit botëror Nicki Minaj.

Lexo me Shume