Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Epilepsia"

Tiranë, gjendet i vdekur inxhinieri anglez

    Tiranë, gjendet i vdekur inxhinieri anglez

Një shtetas anglez është gjetur i vdekur ditën e sotme në një hotel në Tiranë. Lajmi është konfirmuar edhe nga burime të uniformave blu, të cilët mbërritën në vendngjarje menjëherë

Lexo me Shume