Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Enxhi"

(Ekskluzive) Xhino dhe Enxhi mes luksit, dashurisë dhe tradhtisë

    (Ekskluzive) Xhino dhe Enxhi mes luksit, dashurisë dhe tradhtisë

E mbani mend Enxhi Nasufin? Epo, tanimë ajo nuk ka ardhur për të “kërkuar ndihmë”, por ka bashkuar forcat me Xhinon, për të sjellë një këngë që do t’ju shoqërojë

Lexo me Shume