Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Enkelejd"

PD: Vëllai i kryebashkiakut i ndaluar për trafik droge, u lirua nga ndërhyrja e Ndreut

    PD: Vëllai i kryebashkiakut i ndaluar për trafik droge, u lirua nga ndërhyrja e Ndreut

Kreu i Departamentit të Rendit në Partinë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka denoncuar një rast që flet për pabarazinë e ligjit dhe favorizimin e njerëzve të pushtetit. Në deklaratën për mediat,

Lexo me Shume