Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Enkelejd Alibeaj"

Arrestimi i të vëllait, reagon Alibeaj: Shantazh që opozita të mbyllë gojën

    Arrestimi i të vëllait, reagon Alibeaj: Shantazh që opozita të mbyllë gojën

Ish-ministri i Drejtësisë, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar pas lajmit të arrestimit të vëllait të tij në Gjermani. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, demokrati Alibeaj akuzon ministrin Tahiri për

Lexo me Shume

Grabitje me armë, arrestohet në Gjermani vëllai i Enkelejd Alibeajt

    Grabitje me armë, arrestohet në Gjermani vëllai i Enkelejd Alibeajt

Vëllai i kreut të Departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj, është vënë në pranga në Hahn të Gjermanisë. Policia kriminale njoftoi se më 7 prill, shtetasi Taulant

Lexo me Shume