Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eni Vasili"

Gazetarja Eni Vasili me kanabis në emision, antidroga ia sekuestron

    Gazetarja Eni Vasili me kanabis në emision, antidroga ia sekuestron

Moderatorja e emisionit “Studio e hapur”, Eni Vasili, është shfaqur në fillim të emisionit me një bimë kanabisi në dorë. Ky veprim ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të policisë. Mësohet

Lexo me Shume