Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "eneda tarifa"

(Intervistë) Bora Kokëdhima: Eurovizioni ka qenë shumë i vështirë. Kemi punuar pa ekip

    (Intervistë) Bora Kokëdhima: Eurovizioni ka qenë shumë i vështirë. Kemi punuar pa ekip

Si kurrë më parë, këtë vit, ndër gjërat që u diskutuan më shumë në lidhje me prezencën dhe performancën e Eneda Tarifës në Eurovizion, ishin veshjet e saj: ajo e

Lexo me Shume

Era Istrefi (Sony) VS Eneda Tarifa (Eurosong)

    Era Istrefi (Sony) VS Eneda Tarifa (Eurosong)

Pak ditë na ndajnë nga gjysmëfinalja e parë e festivalit europian të këngës, Eurosong, ku Shqipëria përfaqësohet me këngën “Fairytale” të Eneda Tarifës. Ndërkohë, teksa presim performancën e Enedës, Era

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Eneda Tarifa: “Nuk ndikohem nga vogëlsira”

    (Ekskluzive) Eneda Tarifa: “Nuk ndikohem nga vogëlsira”

Një video e një interviste të dhënë nga Eneda Tarifa, ditën e djeshme, për një gazetar britanik, është bërë shkak i disa shkrimeve “humoristiko-analitiko-karizmatik” të portaleve online. Është e kuptueshme

Lexo me Shume