Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eneda RTarifa"

Rozana Radi: “Eneda Tarifa në litar”

    Rozana Radi: “Eneda Tarifa në litar”

Një video e përfaqësueses sonë në Eurovizion për vitin 2016, Eneda Taifa, ka shkaktuar reagimin e publikut dhe të kolegëve të saj, të ndarë në klane të ndryshme. Disa e

Lexo me Shume