Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "endrit Mertiri"

Endrit Mërtiri shpërthen kundër kolegëve

    Endrit Mërtiri shpërthen kundër kolegëve

  Mesa duket, mëngjesi  i Endrit Mërtirit nuk ka nisur  i qetë sot. Fotografi ka postuar në rrjetin social Facebook një status tendencioz duke iu hakërryer “dikujt”. Ai ka shpërthyer kundër kolegëve që,

Lexo me Shume