Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Endri Prifti"

Endri Prifti kundër muzikës së Artiola Toskës

Endri Prifti kundër muzikës së Artiola Toskës

Mbrëmjen e sotme mbyll siparin festivali i mirënjohur “Kënga Magjike” pas dy netëve gjysmëfinale, ku performuan shumë këngëtarë “big” e të rinj. Ashtu si çdo vit, edhe këtë herë kanë

Lexo me Shume

Endri Prifti: Gati për kapitullin e ri të jetës. Do të gjej dashurinë e vërtetë

    Endri Prifti: Gati për kapitullin e ri të jetës. Do të gjej dashurinë e vërtetë

Endri Prifti i rikthehet rrjeteve sociale dhe këtë e bën me një mesazh të fortë. Pas një periudhe kohore larg ndjekësve të tij të Facebook apo Instagram, këngëtari shfaqet sërish,

Lexo me Shume

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

U bë ‘rutina’ e shumë teleshikuesve: mbrëmja e së hënës i përkiste “Your Face Sounds Familiar”! Spektakël i cili sonte në mbrëmje ka edhe puntatën e tij të fundit. Mendimi

Lexo me Shume