Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ENCA"

Tetori, muaji i Encës dhe ka arsye për këtë

    Tetori, muaji i Encës dhe ka arsye për këtë

Përmes disa snap-eve të postuara së fundmi, këngëtarja Enca Haxhia paralajmëron se muaji që sapo kemi hyrë, tetori, ka për të qenë një muaj i zjarrtë. Teksa u uron muaj

Lexo me Shume

(Video) Sandalet “lënë në baltë” Encën. Bie në skenë!

    (Video) Sandalet “lënë në baltë” Encën. Bie në skenë!

Ajo kërkon të shfaqet gjithnjë perfekte dhe të ruajë një imazh “të paprekshëm” kudo nëpër intervistat e saj apo edhe në videoklipet e këngëve. Por ka raste kur një gjë

Lexo me Shume

“Bow Down” me çifteli

    “Bow Down” me çifteli

E kishit menduar ndonjëherë se do të vinte dita që Enca do të performonte me çifteli? Në një video të postuar para pak minutash në profilin e saj në Instagram,

Lexo me Shume

(Video) Noizy: “Mami, ia dola!”

(Video) Noizy: “Mami, ia dola!”

Noizy dhe Enca shihen shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit sepse, përveç bashkëpunimeve, janë edhe miq të mirë.  Së fundmi ata janë duke punuar për klipin e tyre më të ri.

Lexo me Shume

Enca tallet me veten

    Enca tallet me veten

  E dini se ç’bën Enca tani që mban kurorën për numrin më të madh të ndjekësve në Instagram, për sa i përket këngëtarëve shqiptarë në trevat tona? E thjeshtë:

Lexo me Shume

Shqiptari që kalon Encën në Instagram

    Shqiptari që kalon Encën në Instagram

E kujt do t’i kishte vajtur mendja se kaq pak kohë pasi Enca “festoi” arritjen e 1 milion ndjekësve në Instagram, një tjetër këngëtar do t’i bënte konkurrencë? E kemi

Lexo me Shume

Dreq! Doli…

    Dreq! Doli…

Ashtu siç kishte lajmëruar, Enca ka publikuar disa minuta më parë klipin e saj të titulluar “Dreq” dhe mund t’ju themi që duhet ta shikoni patjetër. Videoja, 3 minuta e

Lexo me Shume

Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

    Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

Noizy publikoi pak minuta më parë këngën e radhës nga albumi i tij “ZinCity”. Kënga titullohet “Grande” dhe është e zhanrit hip/hop-rep. Videoja e këngës është e xhiruar në sheshin

Lexo me Shume

Ka “vdekur” Enca?

Ka “vdekur” Enca?

  Mesa duket, e njëjta histori e Era Istrefit e ka prekur edhe Enca Haxhiajn. Menjëherë pasi ka arritur 1 milion

Lexo me Shume