Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Enca Haxhia"

Kush i dhuron lule Encës?

    Kush i dhuron lule Encës?

Surprizohet Enca Haxhia! Këngëtarja vetëm para pak minutash ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku mban në duar një kuti të mbushur me trëndafila ngjyrë rozë

Lexo me Shume

Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

    Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

E hapi Getoar Selimi lojën dhe tani është tepër vonë për t’i ndalur. “Ma i madhi në ven” nuk e mendoi që do të kishte “mbretër”, të “mëdhenj” apo “hitbërës”

Lexo me Shume

(Intervistë) Enca Haxhia: Noizy – “dreq” i madh!

    (Intervistë) Enca Haxhia: Noizy – “dreq” i madh!

Vetëm dy ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “Dreq”. As 72 orë nuk kanë kaluar dhe kënga ka marrë më shumë

Lexo me Shume