Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emri"

Shpallen personat e padëshiruar në kazino, s’do lejohen ata që fundosin familjet. Del emri i parë

    Shpallen personat e padëshiruar në kazino, s’do lejohen ata që fundosin familjet. Del emri i parë

Ligji i ri për lojërat e fatit në Shqipëri vë përpara përgjegjësisë ata qytetarë që janë të prekur nga “sindroma e bixhozit”. Në këtë rast, atij i ndalohet hyrja në

Lexo me Shume

Dekriminalizimi, Rama – PD-së: Ku janë 19 deputetët e PS? Ndryshoi emrin në vitin 2002

    Dekriminalizimi, Rama – PD-së: Ku janë 19 deputetët e PS? Ndryshoi emrin në vitin 2002

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me publikimin e formularëve të dekriminalizimit. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ai e cilëson ligjin e dekriminalizimit si më unikalin në botë

Lexo me Shume

Skandali i Panamasë, ja emri i shqiptarit të përfshirë

    Skandali i Panamasë, ja emri i shqiptarit të përfshirë

Në skandalin e korrupsionit në Panama përmendet edhe emri i një shtetasi shqiptar, Assaf Halkin. Mediat izraelite shprehen se emri i një avokati të njohur izraelit, Dov Weisglass, i cili

Lexo me Shume