Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "emra"

Atentati në Shkodër, zbardhen emrat e të ndaluarve

    Atentati në Shkodër, zbardhen emrat e të ndaluarve

Brenda pak orësh, Policia e Shkodrës arriti të zbardhë autorët që një natë më parë shkëmbyen zjarr mes tyre në qendër të qytetit. 30-vjeçari Donald Shtjefni, objektivi i këtij atentati,

Lexo me Shume

(Foto) Tatuazhet më të çmendura dhe qesharake që janë bërë ndonjëherë

(Foto) Tatuazhet më të çmendura dhe qesharake që janë bërë ndonjëherë

    Tatuazhet janë trend tashmë prej vitesh dhe pothuajse çdo i ri ka të paktën një në trup. Disa zgjedhin të mbajnë si shenjë të përhershme në trup një

Lexo me Shume