Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emocione"

Adele mposht emocionet në Glastonbury: Kam dashur gjithmonë ta bëj këtë

    Adele mposht emocionet në Glastonbury: Kam dashur gjithmonë ta bëj këtë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Të shtunën e 25 qershorit, Adele ka arritur të mposhtë emocionet dhe frikën e saj, duke realizuar atë që s’e kishte

Lexo me Shume