Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emma Watson"

Përfshihet në skandalin “Panama Papers”, flet për herë të parë Emma Watson

    Përfshihet në skandalin “Panama Papers”, flet për herë të parë Emma Watson

Emma Watson është një nga të paktat personazhe të famshëm që është shfaqur në skandalin “Panama Papers”, lidhur me një kompani që ajo zotëron në ishujt britanikë të Virgina-s. Nxitur

Lexo me Shume

Aktores Emma Watson i del emri në faqet e Panama Papers

    Aktores Emma Watson i del emri në faqet e Panama Papers

Një kompani “offshore’ që i përket aktores Emma Watson është përmendur në publikimin e fundit të të dhënave të Panama Papers.   Aktorja ka krijuar “Falling Leaves Limited” në vitin

Lexo me Shume

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

Shpesh na ndodh të mendojmë se si do të dukemi kur të plakemi. A do të na dalin shumë rrudha? A do të jemi po kaq tërheqës sa dukemi sot?

Lexo me Shume

“Dragon School” – shkolla misterioze që nxjerr elitën e aktorëve

    “Dragon School” – shkolla misterioze që nxjerr elitën e aktorëve

Kur e përmend, duket sikur je duke folur për ndonjë shkollë sekrete si ajo e magjisë në Hogwarts, ku u rrit Harry Potter, ama nuk është kështu! “Dragon School” në

Lexo me Shume