Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emma Marrone"

Ermal Meta: “Nuk jam në nivelin e të mëdhenjve të muzikës, edhe pse kam shkruar muzikë për ta”

    Ermal Meta: “Nuk jam në nivelin e të mëdhenjve të muzikës, edhe pse kam shkruar muzikë për ta”

Ai është një ndër kompozitorët më të vlerësuar dhe të suksesshëm të momentit në Itali. Ka shkruar këngë të shndërruara menjëherë në hite për këngëtarë si Emma Marrone, Francesko Renga

Lexo me Shume