Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eminem"

Nick Cannon sfidon Eminem-in në një betejë rap-i

    Nick Cannon sfidon Eminem-in në një betejë rap-i

Teksa të gjithë mahniten dhe admirojnë mënyrën e të bërit rap të Eminem, disa të tjerë e shohin si një mënyrë për të tërhequr vëmendje. I tillë është edhe rasti

Lexo me Shume