Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emina"

Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe

    Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe

  Emina Çunmulaj është duke shijuar ditët e para të amësisë. Pak orë më parë, modelja me origjinë nga Mali i Zi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram

Lexo me Shume