Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emina Cunmulaj"

Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

    Ditëlindja e së ëmës, Emina Cunmulaj: S’kalon një çast pa më marrë malli për ty

Modelja Emina Cunmulaj e shfaq herë pas here mallin për të ëmën që nuk jeton më prej disa vitesh. Ajo flet vazhdimisht për mungesën e nënës së ndjerë dhe dashurinë

Lexo me Shume

Emina Cunmulaj bëhet nënë

Emina Cunmulaj bëhet nënë

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj solli në jetë fëmijën e saj të parë. Vogëlushja quhet Ella Faria Nazarian, peshon 3,360 Kg dhe e gjatë 54 cm. Fotoja e postuar

Lexo me Shume