Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emiliano Shkullazi"

Arrestohet Emiliano Shullazi, reagon Basha

    Arrestohet Emiliano Shullazi, reagon Basha

Pas akuzave të bëra nga ish-kryeministri Berisha se Emiliano Shullazi ka kërcënuar dekanin e Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Mynyr Konin, policia ka vepruar menjëherë duke e arrestuar këtë të

Lexo me Shume