Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "emigrimi"

5-vjeçarja me një mesazh për kryeministren britanike: Jam shumë e zemëruar me ty!

    5-vjeçarja me një mesazh për kryeministren britanike: Jam shumë e zemëruar me ty!

Një vajzë 5-vjeçare ka “sulmuar” kryeministren britanike Theresa May për çështjen e refugjatëve. Në një video që ka grumbulluar mijëra klikime në Youtube, Brooke Blair apelon që të sigurohen ndihma

Lexo me Shume