Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "emigrant"

Të afërm të shqiptarit që humbi jetën nga tërmeti: Do të vinin këto ditë për pushime

    Të afërm të shqiptarit që humbi jetën nga tërmeti: Do të vinin këto ditë për pushime

Një ditë më parë u bë i ditur lajmi se ndër viktimat e tërmetit me magnitudë 6.2 ballë, ishte dhe një shqiptar, rezident në Itali prej  15 vitesh. Të afërm

Lexo me Shume