Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Emigracioni"

Boateng i përgjigjet politikanit: “Më vjen për të qeshur me ty”

    Boateng i përgjigjet politikanit: “Më vjen për të qeshur me ty”

“Më vjen për të qeshur me të! Është e trishtueshme të mendosh që gjëra të tilla mund të ndodhin edhe sot. Mendoj se përgjigjet që u dhanë në stadium ishin

Lexo me Shume