Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "emerime"

Zgjedhjet në SHBA, Trump rinovon sërish ekipin e fushatës zgjedhore

    Zgjedhjet në SHBA, Trump rinovon sërish ekipin e fushatës zgjedhore

Kandidati republikan për president i SHBA-ve, Donald Trump, e ka riorganizuar ekipin e tij të fushatave zgjedhore, për të dytën herë brenda dy muajsh. Mësohet se anketuesi Conway Kellyanne është

Lexo me Shume