Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "email"

Wikileaks publikon 300,000 email-e të partisë së Erdogan, tronditet qeveria turke

    Wikileaks publikon 300,000 email-e të partisë së Erdogan, tronditet qeveria turke

Organizata Wikileaks ka vendosur të reagojë sa më parë në përgjigje të spastrimit që qeveria turke po kryen në Turqi pas tentativës për grusht shteti. Pavarësisht sulmit kibernetik ndaj saj,

Lexo me Shume