Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elvis Roshi"

Elvis Roshi tërhiqet nga dorëheqja: Jam i pastër, vazhdoj të jem kryetar

    Elvis Roshi tërhiqet nga dorëheqja: Jam i pastër, vazhdoj të jem kryetar

Elvis Roshi, i cili u tërhoq pak ditë më parë nga posti i Kryebashkiakut të Kavajës, ka publikuar në llogarinë e tij në “Facebook”, dy dëshmi penaliteti nga Italia, me

Lexo me Shume

Jep dorëheqjen kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Roshi: Nuk e mbyll këtë histori, kjo është beteja ime

    Jep dorëheqjen kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Roshi: Nuk e mbyll këtë histori, kjo është beteja ime

Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi, ka vendosur të dorëhiqet nga ky post. Në letrën e shkruar, ai shprehet se e ka të pamundur të vazhdojë të kryejë detyrën

Lexo me Shume

Zbardhen formularët e dekriminalizimit, mes të dënuarve kryebashkiakë dhe deputetë

    Zbardhen formularët e dekriminalizimit, mes të dënuarve kryebashkiakë dhe deputetë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur të zbardhë formularët e dekriminalizimit të plotësuar nga zyrtarët që janë subjekt i ligjit të dekriminalizimit. Ky vendim është marrë pas kërkesës së kreut

Lexo me Shume