Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elvis Pupa"

(Ekskluzive) Ja kush do ta zëvendësojë Ermal Mamaqin në “Digitalb”

    (Ekskluzive) Ja kush do ta zëvendësojë Ermal Mamaqin në “Digitalb”

Lajmi i bujshëm i largimit të Ermal Mamaqit nga kanali “T” i “Digitalb” për të nisur një aventurë të re në televizionin “Klan” i habiti të gjithë. Por ndërkohë që

Lexo me Shume