Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Elvana Gjata"

Mirëmëngjes nga mediat e shkruara! Elvana dhe Flori “divorcohen”

    Mirëmëngjes nga mediat e shkruara! Elvana dhe Flori “divorcohen”

Mëngjesi i sotëm ka pasur fjalë kryesore Elvana Gjatën dhe Flori Mumajesin. Pa diskutim dy nga emrat më të lakuar të artistëve shqiptarë. Panorama flet për “divorc” artistik mes tyre,

Lexo me Shume

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

Të dielat e Elvana Gjatës

Të dielat e Elvana Gjatës

Të dielat e Elvana Gjatës janë në kishë, aty ku këngëtarja nuk harron të lutet dhe të falënderojë Zotin. Dhe postimi i kësaj të diele në Snapchat nuk kishte si

Lexo me Shume

Sali Berisha akuzon Edi Ramën, por fajin e ka Elvana

    Sali Berisha akuzon Edi Ramën, por fajin e ka Elvana

Në profilin e ish-kryeministrit Berisha në Facebook mund të gjesh pafund postime denoncuese, si dhe akuza të forta ndaj kryeministrit Rama. Para një ore, Berisha ka postuar një foto ku

Lexo me Shume

Më në fund! Elvana Gjata shpjegon kuptimin e fotos lejla

    Më në fund! Elvana Gjata shpjegon kuptimin e fotos lejla

Pak ditë më parë, postimi i një fotoje lejla nga Elvana Gjata në Instagram dhe më pas ripostimi nga shumë këngëtarë të njohur shkaktoi konfuzion te portalet dhe te ndjekësit

Lexo me Shume

Çfarë e bën nostalgjike Elvana Gjatën?

    Çfarë e bën nostalgjike Elvana Gjatën?

Këngëtarja Elvana Gjata ka postuar në “Instagram” një video nga konkursi që do shërbente si fillimi i një karriere të gjatë e të suksesshme muzikore për të. Vetëm 15 vjeç,

Lexo me Shume

Elvana Gjata më në fund thyen heshtjen…

    Elvana Gjata më në fund thyen heshtjen…

Po Elvana Gjata, nga ka humbur? Kjo është pyetja që shumë fansa të këngëtares e bëjnë prej muajsh, aq më tepër në këtë periudhë kur shumë prej këngëtarëve të momentit

Lexo me Shume

Gafa e portaleve shqiptare, ngatërrojnë Hanën me Elvanën

    Gafa e portaleve shqiptare, ngatërrojnë Hanën me Elvanën

Ditën e sotme, portali “Jeta osh qejf” publikoi një shkrim që fliste për një marrëdhënie të para disa viteve mes Getoar Selimit dhe Elvana Gjatës. Lajmi u shoqërua me një

Lexo me Shume

Pse të gjithë po shkojnë drejt “Altar”?

  Pse të gjithë po shkojnë drejt  “Altar”?

Valdrin Sahiti ka sjellë koleksionet e fustaneve të tij me firmën e Elvana Gjatës në Tiranë. Për çdo vajzë të

Lexo me Shume

Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

  Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

Pritjes për të dëgjuar këngën më të re të Brunos mesa duket i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, këngëtari

Lexo me Shume

Elvana nesër në “Altar”

  Elvana nesër në “Altar”

Dita e nesërme do të jetë shumë e rëndësishme për artisten Elvana Gjata. Pak kohë më parë ajo i çuditi

Lexo me Shume

Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

  Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

Kledi Bahiti ka festuar datëlindjen e tij mbrëmjen e kaluar,  në një lokal në Elbasan, ku ka mbledhur një rreth

Lexo me Shume